ust
   

Click for english  

Gümred Turizm Çalıştayına Katıldı
 

Bursa Turizm Çalıştayında sektörün ünlü simaları, dünya genelinde 1 trilyon dolara yaklaşan turizm pastasından Türkiye'nin sadece 22 milyar dolar aldığına dikkat çekerek, "Bu payın artırılması isteniyorsa inanç turizmine önem verilmeli. İznik Hristiyanlık için son derece önemli bir yer, ancak biz İznik gölü kenarına kooperatif yapmışız" mesajı verildi. Sektör temsilcileri Bursa'nın artık 'mola' yeri değil 'konaklama' yeri olması gerektiğini de dile getirirken Gümred 'te Çalıştay'da yerini aldı.

Bursa'da 19-20 tarihleri arasında düzenlelen Bursa Turizm Çalıştayı'na Güney Marmara Profesyonel Turist Rehberleri Derneği 'ni temsilen Başkan Uğur Çelikkol ve Kurucu Başkan Ersen Yelkenkaya katıldılar.

Çelikkol ve Yelkenkaya Prof.Dr Necdet Hacıoğlu tarafından yönetilen 1.oturumda ; Tanıtım ve pazarlama - Konaklama işletmeleri - Turizm çeşitleri konularının tartışıldığı toplantıda katkı koydular ve görüş belirttiler.

Gümred olarak Çalıştayın Bursa turizmine hayırlı uğurlu olmasını ve şehrin Turizminin gelişmesine katkı sağlamasını dileriz.

Gümred

Bu haber 3109 kez okunmuştur. 


Son 5 Haber
Haberler
 
2017 Rehber Taban Ücretleri belli oldu
21 Şubat Dünya Rehberler Günü
Erol Bodur Tureb Delegeliğine Seçildi
Üyemiz İhsan Ünaldı'ya 25.Yıl plaketi
Gümred 'te Erol Bodur Yeniden Başkan
» tüm haberler
 
   
       
  2009 Gümred. Tüm Hakları Saklıdır.

GÜNEY MARMARA PROFESYONEL TURİST REHBERLERİ DERNEĞİ Kütük No: 16.034.148
Nalbantoğlu mah. Akbıyık cad. No:13 Kat:3 Osmangazi / Bursa
Tel:0224 221 82 58 Fax : 90 224 221 72 80 E-mail: gumred@gumred.org