ust
   

Click for english  

Haftasonu Bursa'ya Kampanyası
 

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan ve marka şehir olma yolunda sağlam adımlar atan Bursa için geliştirilmiş özgün bir kampanya olan "Hafta Sonu Bursa’ya" kampanyası başladı.

Gectiğimiz pazar 2 agustos 2009 günü önce BTSO Genel Sekreteri Nihat Balkan ve Markam firması yetkilisi Güven Borça'nın projeyi tanıtım konuşmaları gerceklesti.
Daha sonra 2. bölümde Bursalı rehberlerden Nihat Tınık Bursa'da yapılabilecek turlar ile ilgili Bursalı sivil toplum örgutu temsilcilerine bir sunum yaptı. Projenin başından beri takipçisi olan Gumred Başkanı Uğur Çelikkol ve Sayman Necdet Hakguden toplantıda "Gumred ve Bursalı profesyonel turist rehberleri olarak Bursa turizmine katkı koymayı amaçlayan bu projeye destek veriyoruz" diyerek, BTSO ya teşekkür ettiler.

BTSO tarafından Bursa'nın tanıtımını amaçlayan Haftasonu Bursaya kampanyası projesi kampanyasında hazırlanan ve 1 ay boyunca Bursa'ya komşu illeri gezecek Bursa Tanıtım Tırında da Gümred üyesi turist rehberleri görev alacak.

BTSO yetkilileri harika bir damak zevki sunan, entegre kültürleri barındıran, cazip alışveriş olanakları sunan dağıyla, kaplıcalarıyla zevkli bir hayat kültürünün, doğal tatların, ince zevklerin, inancın, tarihin, sağlığın, alışverişin, sanatın, merkezi Bursanın "Hafta Sonu Bursa’ya" kampanyası ile Türkiye‘de hafta sonu turizmini başlatan ilk şehir olma özelliğini sahiplenmiş olacağını vurguluyor.

Kültür-Tarih-İnanç, Doğa-Sağlık-Spor ve Alışveriş olmak üzere 3 ana konsept çerçevesinde tasarlanan "Hafta Sonu Bursa’ya" kampanyası, Türkiye’de hafta sonu turizmini başlatacak olan öncü bir girişim niteliği taşıyor.

Bu haber 3670 kez okunmuştur. 


Son 5 Haber
Haberler
 
2017 Rehber Taban Ücretleri belli oldu
21 Şubat Dünya Rehberler Günü
Erol Bodur Tureb Delegeliğine Seçildi
Üyemiz İhsan Ünaldı'ya 25.Yıl plaketi
Gümred 'te Erol Bodur Yeniden Başkan
» tüm haberler
 
   
       
  2009 Gümred. Tüm Hakları Saklıdır.

GÜNEY MARMARA PROFESYONEL TURİST REHBERLERİ DERNEĞİ Kütük No: 16.034.148
Nalbantoğlu mah. Akbıyık cad. No:13 Kat:3 Osmangazi / Bursa
Tel:0224 221 82 58 Fax : 90 224 221 72 80 E-mail: gumred@gumred.org