ust
   

Click for english  

Dernek ve oda temsilcileri istanbul'da buluştu
 

TUREB Mensubu Meslek Kuruluşları Yönetmelik Çalışmalarını Yoğun Şekilde Sürdürüyor.

Meslek yasamızla ilgili olarak önümüzdeki dönem yapacağımız iş ve işlemleri değerlendirmek, meslek kuruluşları olarak birlikte hareket ederek; yasanın işleyişini sağlayacak çalışmalarımızı belirlemek üzere; 13-14 Temmuz 2012 tarihlerinde İstanbul’da, İRO evsahipliğinde, TUREB mensubu meslek kuruluşları temsilci...lerinin katılımıyla toplantılar gerçekleştirdik.

TUREB üyesi kuruluşlar, yasamızın yürütülmesini sağlayacak Yönetmeliklerle ilgili etkin bir çalışma yürütmek üzere kolları sıvadı. Ülkemizin dört bir yanından gelen meslek kuruluşları temsilcileri, en acil, Yönetmeliklerimizde mesleğimiz açısından “olmazsa olmaz” temel konularda fikir birliğine vardı, Yönetmelik sürecinde de birlikte hareket etme kararı aldı ve işleyişin nasıl olması gerektiği konusunda mutabakat sağladılar.

Hukuk Müşavirimiz Yrd. Doç. Dr. Burak Oder’in de soruları yanıtladığı toplantılarda; TUREB ve İRO Başkan Şerif Yenen, TUREB Başkan Vekili ve ARO Başkanı Hasan Uysal, İRO Başkan Vekili Dr. Sedat Bornovalı; İZRO Başkanı Ayten Şenipek, ARED Başkanı Sibel Güven ve ARED Genel Sekreteri Semih Pala, KARED Başkanı Murat Dinç, KARED Başkan Yrd. Aslan Özcan, KARED Genel Sekreteri Sami Yılmaz, KURED Başkanı Meral Orhan, ÇARED Başkanı Hadi Tekay ve ÇARED Yönetim Kurulu Üyesi Seyhan Aksoy, VANTURED Başkanı Ferzan Demirtaş, GÜMRED Başkan Yrd. Nuri Aslan ve GÜMRED Genel Sekreteri Necdet Hakgüden ve MARED Genel Sekreteri Ensar İslamoğlu görev aldı.

Gümred

Bu haber 3228 kez okunmuştur. 


Son 5 Haber
Haberler
 
2017 Rehber Taban Ücretleri belli oldu
21 Şubat Dünya Rehberler Günü
Erol Bodur Tureb Delegeliğine Seçildi
Üyemiz İhsan Ünaldı'ya 25.Yıl plaketi
Gümred 'te Erol Bodur Yeniden Başkan
» tüm haberler
 
   
       
  2009 Gümred. Tüm Hakları Saklıdır.

GÜNEY MARMARA PROFESYONEL TURİST REHBERLERİ DERNEĞİ Kütük No: 16.034.148
Nalbantoğlu mah. Akbıyık cad. No:13 Kat:3 Osmangazi / Bursa
Tel:0224 221 82 58 Fax : 90 224 221 72 80 E-mail: gumred@gumred.org